kancelaria@kalamajka.pl
Radca prawny Paweł Kałamajka

ODSZKODOWANIA

Odszkodowania Głógów

Wyodrębnioną działalnością Kancelarii Radcy Prawnego Pawła Kałamajki jest prowadzenie pomocy w zakresie uzyskiwania odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy itp.

W zakresie dochodzenia odszkodowań zapewniamy nie tylko profesjonalną pomoc prawną, ale również wsparcie psychologa Kancelarii Pani Justyny Konowalczyk, która to otacza opieką naszych Klientów i na bieżąco służy wsparciem.

Pomagamy nie tylko osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych (kierowcom, pasażerom, pieszym), czy też poszkodowanym pracownikom ale również rodzinom, które utraciły swoich bliskich w wypadkach.

W ramach świadczonej pomocy podejmujemy działania w celu ustalenia zakładu ubezpieczeń sprawcy wypadku, pomagamy w uzyskaniu niezbędnej dokumentacji, kierujemy poszkodowanych na badania, następnie formułujemy roszczenia i reprezentujemy Klientów przed Towarzystwami Ubezpieczeń i Sądami w celu uzyskania najwyższych odszkodowań.

Nie pobieramy opłat wstępnych a nasze wynagrodzenie zawsze jest wypłacane dopiero po otrzymaniu odszkodowania przez Klienta.

W celu uzyskania pełnej profesjonalnej pomocy i wysokich odszkodowań zapraszamy do współpracy z Kancelarią Radcy Prawnego Pawła Kałamajki.

Odszkodowania Głogów Paweł Kałamajka